Bize Ulaşın : 0545 322 2782
Mail : ottotemizlik@hotmail.com
| | | |

Hakkımızda


2018 yılında kurulan şirketimiz; Temizlik Malzemeleri, Ambalaj malzemeleri ve Sıcak içecek malzemeleri tedarikçisi OTTO Temizlik Fabrika, Okul, Hastane , Ofis, Resmi Kurumlar ve işletmelere temizlik malzemeleri, temizlik aparatları, evsel ve endüstriyel kağıt ve deterjan grupları ile müşteri memnuniyeti odaklı calışma prensibi benimsemiştir. Her çeşit tüketim malzemesi ihtiyacı için çözümler üreten OTTO TEMİZLİK eğitimli personeli, geniş ürün yelpazesi ve her gün yenilenen enerjisiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz


En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış, onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur. Otto Temizlik olarak biz bu farklılaşmayı çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.


Vizyonumuz


Kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi vizyon edindik.